Praca

Zatrudnimy osoby na stanowiska:

Pracownik rejestracji
Opis stanowiska:
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjenta,
  • umawianie terminów do lekarzy i planowanie świadczeń medycznych,
  • gromadzenie, segregowanie i archiwizacja dokumentacji medycznej,
  • prowadzenie dokumentacji na potrzeby NFZ,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • wystawienie faktur,
  • i inne.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie,
  • obsługa komputera i pakietu MS Office itp,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa urządzeń biurowych.
Praca  zmianowa od poniedziałku do piątku 7 – 14 i 14 – 21  (sporadyczna praca w soboty).
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.

Rehabilitant domowy.

Wymagania: min. licencjat lub technik (mile widziana osoba w trakcie studiów magisterskich).

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub na działalność gospodarcza.

Praca od maja 2018.

Prosimy o wysyłanie swoich aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się obok, lub na adres: majdanska.kontakt@ckr.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o. o. zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu bieżącej obsługi klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym.”