O nas

Majdańska Team

Zapraszamy do naszych lekarzy i fizjoterapeutów

Warszawa, ul. Majdańska 12

(Praga Południe – tylko 6 km od Centrum!)

Zapraszamy!

Majdańska Team powstał na warszawskiej Pradze Południe w roku 2005. Nazwa ta to nie tylko wskazanie miejsca prowadzenia działalności. To przede wszystkim ZESPÓŁ fizjoterapeutów i lekarzy, którego celem jest skuteczne niesienie pomocy dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Naszym atutem jest diagnostyka i terapia funkcjonalna wynikająca z doskonałej znajomości biomechaniki. Lecząc poszczególne stawy czy mięśnie zawsze patrzymy na pacjenta całościowo chcąc maksymalnie poprawić jego zaburzoną aktywność ruchową.


Zapraszamy do obejrzenia filmu o nas

Zobacz jedną z naszych sal

Majdańska Team to filia CKR Konstancin

CKR Filia Warszawa Praga Południe „Majdańska Team” to zespół doświadczonych fizjoterapeutów i lekarzy. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są zdobyte na licznych kursach krajowych i zagranicznych certyfikaty poświadczające umiejętności niezbędne do codziennej pracy z Pacjentami:

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą CKR Konstancin na www.ckr.pl oraz do wszystkich naszych filii:

Doświadczenie i profesjonalizm

Jako grupa fizjoterapeutów uprawiających różne dyscypliny sportu rozumiemy potrzeby osób aktywnych oraz sportowców. W codziennej praktyce pomagamy zarówno osobom uprawiającym sport rekreacyjnie, jak i wyczynowo.

Nasze holistyczne podejście do leczenia przynosi oczekiwane przez pacjentów efekty. Oznacza to, że tak wysoką skuteczność osiągamy dzięki szczegółowej analizie przyczyn dolegliwości oraz zaplanowaniu indywidualnej i odpowiedniej strategii postępowania. Strategie te wdrażamy dzięki znajomości technik poznanych na licznych kursach i szkoleniach. Każdy pacjent ma więc zagwarantowaną kompleksową opiekę nie tylko z zakresu fizjoterapii, ale również niezbędnych dziedzin pokrewnych jak np. psychodietetyka, profesjonalny dobór wkładek ortopedycznych czy terapia z użyciem aparatu do USG (SonoFeedBack). Naszym celem jest zarówno leczenie, jak i zapobieganie. Każdy pacjent otrzymuje wskazówki, które uchronią go przed kontuzjami.

Certyfikaty i dyplomy

CKR Filia Warszawa Praga Południe „Majdańska Team” to zespół doświadczonych fizjoterapeutów i lekarzy. Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są zdobyte na licznych kursach krajowych i zagranicznych certyfikaty poświadczające umiejętności niezbędne do codziennej pracy z Pacjentami:

·    Kaltenborn ·    Fizjoterapia w urazach sportowych
·    Cyriax ·    Plastrowanie sportowe
·    Maitland ·    PNF
·    McKenzie ·    SET
·    Osteopatia ·    FDM
·    Thera Band ·    Mulligan
·    Kinesio Taping  ·   Wkładki ortopedyczne
·    Neuromobilizacje  ·    Flossing
Budynek i sale

Majdańska Team to nowoczesne centrum rehabilitacji, najnowsze sprzęty oraz doskonale wyposażone gabinety. Oprócz gabinetów dysponujemy salami do terapii funkcjonalnej i treningu medycznego. Nasz budynek jest doskonale przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz chodzących o kulach.

Do dyspozycji naszych pacjentów posiadamy parking na samochody i rowery przed wejściem do budynku.

Narodowy Fundusz Zdrowia

Usługi w ramach NFZ świadczone w CKR Majdańska Team:

Majdańska Team to ZESPÓŁ, który służy każdemu pacjentowi

CKR Konstancin Filia Warszawa Praga Południe „Majdańska Team” to nie tylko fachowcy i specjaliści w swojej dziedzinie.
To również, a może przede wszystkim, zintegrowany i zmotywowany zespół współpracujący dla dobra pacjentów.
Każdy pacjent może liczyć na pomoc, od rejestracji aż po fizjoterapeutów i lekarzy.

Majdańska Team

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!