Fizjoterapia - diagnostyka funkcjonalna, Fizjoterapia sportowa i ortopedyczna

Tadeusz Rey

Tadeusz Rey

WYKSZTAŁCENIE
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji. Ciągle dokształca się podyplomowo biorąc udział w szkoleniach, kursach i konferencjach. Ukończył szkolenia z zakresu terapii powięziowych metodą FDM,  kurs plastrowania dynamicznego metodą Kinesiology Tapingu. Jest w trakcie 3 letniego szkolenia z Terapii Manualnej w  International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM). Cyklicznie bierze udział w konferencjach o tematyce fizjoterapeutycznej.

DOŚWIADCZENIE
W pracy najczęściej współpracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą starszą. Zajmuje się głównie fizjoterapią w ortopedii, leczeniem stanów przeciążeniowych, bólowych ostrych i przewlekłych, po złamaniach, urazach i ogólnie pojętą profilaktyką przeciążeń układu kostno-szkieletowego. Współpracował z młodzieżą w Piłkarskiej Akademii Legii Warszawa, zawodnikami Ultimate Frisbee, tancerzami,  pomagając im w powrocie do zdrowia.

KURSY I CERTYFIKATY

  • Terapia Manualna International Academy of Orthopedic Medicine (IAOM) – w trakcie
  • Leczenie zaburzeń układu kostno-szkieletowego technikami powięziowymi (FDM)
  • Kinesiology Taping – kurs podstawowy
  • Nowoczesne metody terapeutyczne – innowacje w Thera Band

PRYWATNIE
Przez wiele lat uprawiał zawodowo sportowy taniec towarzyski. Instruktor tańca. W wolnym czasie lubi oglądać dobre i ciekawe filmy, podróżować.