Fizjoterapia - sonofeedback, Fizjoterapia sportowa i ortopedyczna, Wkładki ortopedyczne

Szymon Piotrowski

WYKSZTAŁCENIE
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, na której uzyskał tytuł magistra fizjoterapii.
Jest certyfikowanym terapeutą manualnym według koncepcji Kaltenborna i Evjentha specjalizującym się w leczeniu pacjentów z zaburzeniami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym.

DOŚWIADCZENIE
Do pracy z Pacjentem zawsze stara się podchodzić holistycznie. Odnalezienie i zlikwidowanie przyczyny, jego dolegliwości, zwłaszcza, jeśli nie są one oczywiste, uważa za najciekawszy i najbardziej satysfakcjonujący aspekt swojej pracy.

Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z zaburzeniami narządu ruchu o podłożu ortopedycznym. Dla zwiększenia efektywności terapii manualnej łączy ją z elementami koncepcji nerwowo-mięśniowego torowania ruchu (PNF). W swojej pracy wykorzystuje ultrasonografię oraz sonofeedback. Jest certyfikowanym wykonawcą anatomicznych wkładek ortopedycznych systemu Balkefors.

KURSY I CERTYFIKATY

  • Certyfikat ukończenia kursu podyplomowego Ortopedycznej Terapii Manualnej według Koncepcji Kaltenborna i Evjenta zakończone międzynarodowym egzaminem
  • Certyfikat systemu wkładek ortopedycznych Balkefors
  • Certyfikat ultrasonografia narządu ruchu i sonofeedback dla fizjoterapeutów
  • Certyfikat diagnostyka obrazowa narządu ruchu dla fizjoterapeutów
  • Kurs proprioceptywnego nerwowo-mięśniowego torowania (PNF) według koncepcji M. Knott


PRYWATNIE
Prywatnie entuzjasta turystyki kwalifikowanej zwłaszcza: narciarstwa, żeglarstwa oraz długodystansowych wypraw górskich.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!